LAKÝRNÍK 36 000-40 000Kč

Neaktivní nabídka

36000 - 40000 Kč

Máme mooooc práce a proto hledáme posilu k lakovací pistoli! Máš už praxi s lakováním a chceš se dál posunout a být součástí úspěšné a stabilní firmy? Pak Tě náležitě odměníme! Pošli životopis a povíme si víc!

Pracovní náplň

  • Příprava barev
  • Lakování pomocí nízkotlakových a středotlakových pistolí
  • Lakování vozidel
  • Preciznost a přesnost práce

Co požadujeme?

  • SOU lakýrník , autolakýrník
  • Praxe v mokrém lakování / nízkotlak, vysokotlak a ruční lakování
  • Orientace v technické a lakovací dokumentaci
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Nadstandartní ocenění za přesčasy, a noční směny
  • Pereme oblečení
  • Multisport karta
  • Mobilní tarif pro celou rodinu
  • Dotované závodní stravování
  • Svoz do zaměstnání z centra Brna zdarma
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Firemní akce
  • Cafeterie
  • Místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.