LOGISTIK S ANGLIČTINOU (30-37.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Chcete se uplatnit v oblasti logistiky? Jste komunikativní, máte analytické myšlení a anglický jazyk Vám nedělá problém? Skvělé! Zašlete nám svůj životopis. Významná světová společnost hledá posilu na pozici: LOGISTIK S ANGLIČTINOU (30-37.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracovávání poptávek, nabídek a objednávek
  • Denní komunikace se zákazníky a dodavateli v AJ
  • Koordinace dopravy a komunikace s přepravci
  • Vyřizování reklamací
  • Práce v SAP

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost SAP - výhodou!
  • Praxi v oblasti logistiky - výhodou!
  • Komunikativnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na závodní stravování i dopravu
  • Školení, jazykové kurzy
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti

  • Lokalitu: okres Žďár nad Sázavou