PROJEKTOVÝ INŽENÝR - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

32000 - 41000 Kč

Máte zkušenosti s projektovým řízením a láká Vás dynamické prostředí automotive? Nedělá problém řešit projekty s kolegy, zákazníky a dodavateli v angličtině? Pak je tato pracovní pozice přesně tím, v čem naleznete uspokojení. PROJEKTOVÝ INŽENÝR - AUTOMOTIVE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Organizace jednotlivých fází směřujících až k vypouštění nových produktových sérií do výroby
  • Spolupráce s kvalitou a schvalování dílů dle PPAP
  • Analýza možných příčin vad a jejich prevence (FMEA)
  • Koordinační činnost ohledně termínů jednotlivých fází
  • Vzorkování, vyhodnocování statistik a analýz aj.
  • Komunikace napříč firmou i s externími subjekty v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání ve strojírenství nebo elektru
  • Anglický jazyk pro denní komunikaci - písemnou i ústní
  • Praxi v projektovém řízení ve strojírenství, automotive výhodou
  • Orientaci v automotive procesech (FMEA, PPAP atd.)

Co nabízíme?

  • Aktivní využití jazyka v mezinárodní společnosti, možnost cestování
  • Dovolená nad rámec zákonných 4 týdnů
  • Dotované firemní stravování
  • Další odborné i jazykové vzdělávání
  • Další příspěvky pro oblast zdraví, firemní akce a příjemná firemní kultura
  • Místo výkonu práce je nejvhodnější pro kandidáty z Olomouce, Prostějova, Vyškova a okolí