ŠIKOVNÝ TRUHLÁŘ/MONTÉR - 20.000Kč NÁSTUPNÍ BONUS

Neaktivní nabídka

30000 - 37000 Kč

Je ti vlastní manuální zručnost, pečlivost a chuť učit se novým postupům? Jsi absolvent technického oboru, vyznáš se ve výkresech nebo máš dokonce praxi s montážemi konstrukcí? Hledáme kolegu montéra, kámoše v komponování ladícího celku, zašli mi svůj životopis, ať zjistíme, zda jsi to právě ty!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Montáž podlahových konstrukcí vozidel
  • Lepení laminátových komponentů
  • Montáž ocelových doplňků
  • Dolaďování korektur komponentů
  • Důraz na dobře odvedenou práci

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ
  • Praxe v oboru Truhlář výhodou
  • Zkušenost v oboru montáže dřevěných a ocelových konstrukcí
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost a používání pneumatického i klasického nářadí
  • Manuální zručnost, pečlivost
  • Ochota učit se a zdokonalovat
  • Ochota práce na 3 směny

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 30.000 Kč
  • Náborový příspěvek 20.000Kč
  • stabilizační příplatek 5.000 Kč/měsíc
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sickdays
  • Hrazené stravování
  • Flexipassy
  • Příspěvek na penzijní pojištění/ životní pojištění
  • Firemní akce
  • Firemní školka
  • Výuka cizích jazyků a odborné školení

  • Místo výkonu práce Plzeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.