SPECIALISTA KVALITY VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Vystudoval jste SŠ/VŠ technického směru? Máte praxi z výrobní společnosti v oddělení kvality? Znáte alespoň v základech oblast obrábění? Chcete pracovat pro společnost, která si váží svých zaměstnanců a můžete se při své práci realizovat? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Úspěšná česká výrobní společnost sídlící v Brně přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA KVALITY VE VÝROBĚ (30 - 35.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Řízení a kontrola procesu z hlediska zjištění kvality
  • Monitoring zjištění příciny neshod
  • Stanovení nápravných opatření a jejich následní kontrola
  • Spolupráci na neustálém zlepšování procesů v rámci kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • Praxe na pozici Inženýr kvality ve strojírenské společnosti 2 roky
  • Znalosti nástrojů kvality výhodou
  • Zkušenosti v oblasti metrologie
  • Odolnost vůči stresu, samostatnost

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost realizace
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: Brno