ZKUŠENÝ MANAŽER LOGISTIKY S AJ/NJ (100-120.000 Kč)

Neaktivní nabídka

100000 - 120000 Kč

Poohlížíte se po nové manažerské pozici, kde byste rád/a uplatnil/a své znalosti v oblasti logistiky? Máte zkušenost s vedením většího počtu lidí a chcete řídit útvar logistiky v mezinárodně uznávané a stabilní společnosti? Pošlete mi Váš životopis k posouzení! Pro významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici: ZKUŠENÝ MANAŽER LOGISTIKY S AJ/NJ (100-120.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za útvar logistiky
  • Komunikace s dodavateli, zákazníky
  • Zodpovědnost za zpracování a přenos dat do ERP systému
  • Zodpovědnost za projekty v rámci logistiky
  • Koordinace nákupu, expedice, odbytu, skladování

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti v logistice
  • Zkušenost s vedením většího počtu lidí
  • Komunikativní angličtinu nebo němčinu
  • ŘP sk B - ochotu cestovat (dle projektu)
  • Znalost MS OFFICE, ERP systém (SAP velkou výhodou)

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního a osobního rozvoje
  • 13. plat
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport, kulturu
  • Zvýhodnění tarif pro rodinu
  • Příspěvky vhodné pro rodiny s dětmi
    ..... a spoustu dalších benefitů!

  • Místo výkonu práce: 15km od Poděbrad