FINANČNÍ ÚČETNÍ (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte nové pracovní uplatnění nebo se jen poohlížíte po nové výzvě? Máte předešlou praxi v oblasti účetnictví a daní? Tak reagujte na pozici a zašlete svůj aktuální životopis! Mezinárodní společnost hledá novou posilu do týmu na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ (45-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracovávání DPH, DPPO, účetní závěrky
  • Účtování bank. výpisů, cestovních příkazů
  • Spolupráce na rozvoji a implementaci systému
  • Kooperace s auditory a daňovými poradci
  • Zpracovávání statistických výkazů
  • Reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ideálně ekon. směru)
  • Praxi v oblasti účetnictví podmínkou
  • Znalost účetní a daňové problematiky
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Znalost účtování zahraničních plateb

Co nabízíme?

  • Závodní stravování
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • Místo výkonu práce: Brno
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.