FINANCIAL ACCOUNTANT (45-55.000Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Ovládáte účetnictví a hledáte novou pracovní výzvu? Máte znalosti daňové a účetní problematiky a umíte používat balíček MS Office? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici: FINANCIAL ACCOUNTANT (45-55.000Kč)

Pracovní náplň

  • Účtování - bankovní výpisy, cestovní příkazy
  • Pokladna
  • Reporting
  • Zpracování DPH, DPPO a účetních závěrek

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost účetnictví, daňové problematiky
  • Účtování DPH - zahraniční obchod
  • Pokročilejší znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Možnost home-office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní placeného volna
  • Dotované stravování

    Místo výkonu práce: Brno