OBCHODNÍK S ROZVOZEM - BLANSKO (až 50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Kdo by neznal tu známou melodii linoucí se ze žlutých vozů, která nás láká k nákupu výborných mražených produktů. Rodinná společnost Family Market s více než 28letou tradicí na českém trhu hledá do svých řad nové tváře, které budou rozvíjet obchod s mraženým zbožím. Staňte se součástí společnosti jako OBCHODNÍK S ROZVOZEM. Umíme nabídnout hlavní pracovní poměr i spolupráci formou živnostenského oprávněn

Pracovní náplň

  • rozvoz a prodej mražených produktů ve zvoleném regionu
  • proaktivní oslovování stávajících i nových zákazníků
  • rozvoz letáků v rámci prodeje mražených a suchých produktů
  • plánování tras ve spolupráci s nadřízeným
  • týmové porady a reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • praxi s přímým prodejem
  • ŘP sk.B
  • výpis z karty řidiče
  • potravinářský průkaz
  • trestní bezhúhonnost
  • časovou flexibilitu (pracovní doba 10-18:30h)

Co nabízíme?

  • zaškolení formou mentoringu zkušenějších kolegů
  • motivující mzdové ohodnocení s provizemi
  • práci v zavedené společnosti a kvalitním sortimentem
  • firemní oblečení
  • diety
  • zvýhodněné ceny na sortiment Family Market
  • výhodné volání pro celou rodinu
  • tankovací kartu za firemní ceny benzínu a nafty (v případě plnění nastavených cílů)
  • práci formou HPP nebo na IČO

  • Místo pracoviště: Blansko