MANAŽER LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Pro našeho významného klienta hledáme schopné kandidáty na pozici MANAŽERA LOGISTIKY. Zkušenost z automotive/ výrobní strojírenská společnost na vedoucí pozici v této oblasti nutností! Znalost AJ! Lokalita: Chomutov

Pracovní náplň

  • Dohled nad zabezpečením všech logistických procesů v divizi
  • Dohled nad organizací a zajištěním tuzemské a mezinárodní dopravy
  • Zodpovědnost za expedici hotových výrobků
  • Zodpovědnost za stav materiálů ve výrobě, skladě
  • Spoupodílení se na tvorbě budgetu
  • Organizace inventur
  • Komunikace se zákazníky
  • Komunikace s přepravními službami
  • Reporting mateřské divizi
  • Vedení, motivace, hodnocení, školení podřízených
  • Aktivní spolupodílení se na kontinuálním zlepšování
  • Spolupráce s kvalitou na PPAP

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ ekonomického/ technického směru/ zaměření na logistiku
  • Praxe na obdobné pozici 3-5 let v oblasti vedení logistiky, automotive preferováno
  • Znalost podnikového hospodářství
  • AJ komunikativní nutností!!!
  • Celní legislativa v i mimo EU
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Znalost INTERSTATU
  • PPAP
  • Základy FMEA, SPC, APQP, MSA
  • Ohota cestovat
  • Organizačně zdatná, aktivní osobnost s týmovým duchem

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • možnost pro profesního růstu
  • možnost služebních cest do zahraničí (v rámci Evropy)
  • dovolená navíc
  • stravenky
  • služební telefon
  • 13. plat
  • jazykové kurzy
  • penzijní připojištění