PROCESNÍ MANAŽER V ORGANIZACI (OD 55.000 KČ)

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Máte VŠ vzdělání a máte praxi se zlepšováním procesů ve firmě? Umíte anglicky na komunikativní úrovni? Máte komunikační schopnosti a silnou organizační stránku? Tak to hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis v CZ i EN verzi a staňte se členem našeho týmu! Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici: PROCESNÍ MANAŽER V ORGANIZACI (OD 55.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Nastavování a zlepšování procesů
  • Provádění programových auditů
  • Připravovat program a zápisy ze schůzek
  • Updaty ve výrobě
  • Školení zaměstnanců

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Praxe s QMS výhodou
  • Praxe v automotive prostředí velkou výhodou
  • Znalost APQP výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Silné komunikační dovednosti
  • Vůdčí typ

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost HomeOffice
  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • Mobilní telefon a notebook
  • Cafeterie
  • Sick days
  • Možnost dalšího vzdělávání

    Lokalita: Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.