VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ (AŽ 45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zkušenosti z výrobního procesu? Dokážete vést tým lidí? Nevadí Vám pracovat pod stresem? Domluvíte se anglicky a můžete pracovat na směny? Pak hledáme právě Vás! Pošlete svoje aktuální CV na zak@acjobs.cz a ozvu se zpět. Mezinárodní firma hledá do svého závodu v Pardubicích zaměstnance na pozici: Vedoucí výrobního oddělení

Pracovní náplň

  • vedení výroby
  • zajištění kvality výroby
  • personální agenda
  • kontrola vykonané práce podřízených
  • reportování vedení společnosti
  • zodpovědnost za výrobní proces závodu + jeho optimalizace
  • výkonnost výroby /produktivitu/
  • zodpovědnost za dodržování BOZP
  • prevence technických problémů
  • sledování nákladů výroby a snižování nákladů

Co požadujeme?

  • min SŠ
  • praxe z výroby na podobné pozici nutností
  • AJ a ČJ oboje komunikativní
  • znalost práce na PC a s interním systémem (výhodou SAP)
  • zkušenosti s vedením lidí
  • ochota práce na 3 směny
  • analytické myšlení, komunikativnost, manažerské schopnosti

Co nabízíme?

  • mzda dle dosavadních zkušeností od 40.000 Kč + bonusy
  • benefitní program (příspěvky na kulturu, sport, penzijko a další)
  • dotované stravování s velkým výběrem jídel v místní kantýně
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost dostat se k jedinečným technologiím
  • čisté prostředí
  • zlepšíme i formou vzdělávání Vaši angličtinu
  • pozveme Vás i na firemní akce
  • zajistíme bezplatné parkování
  • výborná i MHD dostupnost
  • místo výkonu práce – Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.