ŠANCE BÝT ELEKTRIKÁŘ - BONUS 60 000 Kč

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

Vždycky tě lákal obor elektro, ale tvoje máma z tebe chtěla mít kuchaře, holiče, zubaře nebo cokoliv jiného? Zajímají tě elektromotory a jejich fungování? Nemáš elektrovzdělání a nutnou vyhlášku 194/2022 Sb., ale máš chuť a odhodlání to změnit? Rádi ti dáme možnost změny! Rádi tě podpoříme a zařídíme elektrokurz! Pokud jsi do toho ochotný jít a budeš zároveň akceptovat práci na 3 směny, pak mi zašli Tvůj životopis a hned můžeme začít!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nejdříve tě kolegové zaučí ve výrobě a zároveň se budeš věnovat intenzivnímu školení
  • Budeš se podílet na montážích a zapojování elektromotorů se svým mentorem
  • Tvým úkolem bude výsledné testování a zkoušení funkčnosti zapojených částí
  • Dostaneš k dispozici veškeré vybavení
  • O svěřené nářadí se staráš, jako by to bylo tvoje vlastní

Co požadujeme?

  • Dokončené SOU nebo SŠ
  • Předchozí praxe ve výrobní společnosti
  • Odhodlání navštěvovat roční kurz na škole v Brně
  • Šikovné ruce, bystou mysl, chuť k učení
  • Ochota pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 27 000 Kč + příplatky a bonusy
  • Nástupní BONUS 60 000 Kč
  • Příplatky za směnnost
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci s fajn partou
  • Penzijní připojištění
  • Svoz z vybraných zastávek zdarma
  • Bonus za doporučení kandidáta
  • Dotovaná kantýna
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Čistící a ošetřující prostředky
  • Možnost zvyšování kvalifikace
  • Firemní akce
  • Místo výkonu - Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.