NÁVRHÁŘ ELEKTRO OBVODŮ (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Umíte navrhovat elektronické obvody a máte znalost výkonové elektroniky? Chtěli byste pracovat s moderními technologiemi v novém vývojovém oddělení? Pak reagujte na náš inzerát a zašlete nám svůj životopis! Prosperující společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: NÁVRHÁŘ ELEKTRO OBVODŮ (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Návrh a vývoj moderních elektronických řídících obvodů
  • Návrh a ověřování na prototypech moderních slaboproudých elektronických obvodů a zařízení při automatizaci a řízení strojů
  • Ladění a testování funkčnosti, ověřovací prototypové a spolehlivostní testy
  • Motivující práce na projektech vývoje a implementace vysoce inovativních, unikátních technologií

Co požadujeme?

  • Vhodné VŠ vzdělání popřípadě SŠ vzdělání s adekvátní zkušeností v oboru
  • Znalost činnosti a návrhu slaboproudých elektronických obvodů
  • Výhodou je zkušenost s embedded systémy
  • Ideální pak znalost výkonové elektroniky

Co nabízíme?

  • Moderní technologie, zřetelné výsledky práce a vynikající kolektiv
  • Možnost profesního růstu v rozvíjejícím se oddělení
  • Příspěvek na stravování
  • Pracovní notebook a mobilní telefon

  • Místo výkonu práce: okres Frýdek - Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.