ZKUŠENÝ METROLOG DO AUTOMOTIVE

Máš zkušenosti s metrologií a chceš pracovat v automotive společnosti? Nebojíš se domluvit cizím jazykem? Pokud máš zájem, pošli svůj životopis na a staň se parťákem na pozici: METROLOGA

Pracovní náplň

  • zajištění kalibrace měřících přístrojů
  • komunikace s centrálou
  • zajištění a vedení příslušné dokumentace
  • tvorba dokumentace pro interní kalibraci

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s kalibrací a nastavováním měřidel
  • Orientaci v normách IATF a VDA

Co nabízíme?

  • moderní technologie
  • motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnu dovolené
  • příspěvky na stravování, dopravu
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Ústecko