REFERENT TECHNICKÉ DOKUMENTACE (30-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte vystudovanou střední školu technického směru? Vyznáte se v technické dokumentaci a hledáte práci v kanceláři? Hledáte novou pracovní výzvu? Tak to určitě reaguj na pozici a pošli svůj životopis! Inovativní rodinná firma hledá kolegu či kolegyni na pozici REFERENT TECHNICKÉ DOKUMENTACE (30-32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba technické dokumentace
  • zajištění souladu dokumentase s normami
  • zajištění správnosti dokumentace
  • práce v MS Office
  • spolupráce napříč odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • znalost anglického jazyka
  • velmi dobrá znalost práce v MS Office
  • znalost práce s technickou dokumentací
  • flexibilita, ochota se učit nové věci, samostatnost

Co nabízíme?

  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasný Home office
  • Pracovní notebook
  • Příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Klášterec nad Ohří
  • nástup možný ihned