PERSONALISTA S AJ (30-37.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 37000 Kč

Získali jste za svou profesní kariéru zkušenosti s prováděním HR procesů? Domluvíte se plynule anglickým jazykem? Hledáte práci ve stabilní společnosti? Pak čtěte dále. Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici: PERSONALISTA S AJ (30-37.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Nábor nových zaměstnanců
  • Implementace nových strategií pro nábory
  • Péče o zaměstnance
  • Školení zaměstnanců
  • Účast na veletrzích, výstavách
  • Zaštiťování oblasti vzdělávání

Co požadujeme?

  • Alespoň 3 roky prokazatelných zkušeností na obdobné pozici
  • SŠ vzdělání
  • Znalost MS Office balíčku
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zodpovědný a proaktivní přístup k práci
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy
  • Lokalitu: Chomutov