FRONT/BACKEND DEVELOPER

mzdové ohodnocení

Chomutov

Chceš pracovat ve stabilní společnosti, kde pánuje přátelská atmosféra? Máš aspoň 2 roky zkušenosti s programováním v PHP? Láká Tě práce na nadnárodních projektech pro světové značky? Pokud odpovídáš ano, tak se těším na Tvé CV! FRONT/BACKEND DEVELOPER

Pracovní náplň

  • programování FrontEnd i BackEnd webových aplikací
  • analýza a podpora interního rozvoje
  • spolupráce napříč celou firmou (výroba, administrativní oddělení atd.)
  • úprava stávajících systémů
  • práce na rozmanitých projektech
  • customizace systému

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ vzdělání v oboru IT
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost a zkušenosti s Linux, Apache, MySQL, PHP, JavaScript
  • výhodou znalost AJAX, JSON, CSS, HTML, Bootstrap, Git
  • předchozí praxi s Windows Server, Oracle, JDE, Sharepoint velkou výhodou
  • Anglický jazyk minimálně na B1

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v prostředí mezinárodní společnosti
  • prostor pro vlastní iniciativu a seberealizaci
  • mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
  • dotované závodní stravování
  • dny dovolené navíc
  • odměny za odpracované roky
  • lokalitu: Klášterec nad ohří