TECHNICKÝ ŘEDITEL automotive

Neaktivní nabídka

90000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Máte zkušenosti z oblasti automotive a nebojíte se nových výzev? Objevujete rád moderní technologie a zavádíte novinky? Je pro vás komunikace v anglickém jazyce samozřejmostí a při komunikaci s lidmi se cítíte jako ryba ve vodě? Chcete za sebou vidět výsledky své práce? Pokud ano, mám pro vás zajímavou pracovní příležitost. Tradiční česká výrobní společnost s letitou tradicí, která se zaměřuje na výrobu pro automobilový a letecký průmysl aktuálně hledá dynamického a odpovědného leadera na pozici:

Pracovní náplň

    • zodpovědnost za technický rozvoj společnost
    • zajišťování a organizování přípravy strojírenské výroby
    • zavádění změn a optimalizací, zavádění nových projektů a nových technologií, včetně kalkulcí
    • odpovědnost za rentabilitu zakázek
    • nastavení a standardizace procesů
    • ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technických změn a inovačních aktivit
    • příprava a realizace nových projektů a investic
    • vedení týmu technologů
    • zodpovědnost za údržbu

Co požadujeme?

    • SŠ nebo VŠ – technický směr
    • aktivní komunikace v AJ
    • manažerské dovednosti a zkušenosti s vedením lidí,
    • proaktivní a inovativní přístup
    • schopnost jednat se zákazníky, navrhovat řešení
    • zájem o nové technologie a inovace
    • zkušenosti se zaváděním nástrojů digitalizace

Co nabízíme?

    • zajímavou a odpovědnou práci
    • atraktivní platové ohodnocení
    • 25 dní dovolené + 2 dny Sick day
    • příspěvek na penzijní pojištění, stravné, na děti atd
    • osobní placené volna nad rámec zákoníku práce dle kolektivní smlouvy
    • příspěvky na služby polikliniky Můj lékař
    • možnost jazykového vzdělávání
    • zaměstnanecké benefity formou cateferie

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu marton@acjobs.cz.