SKLADNÍK A SERVISÁK (27-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 50000 Kč

Poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Jste manuálně zručný a fyzicky zdatný a chcete mít různorodou pracovní náplň? Nevadí Vám jezdit na výjezdy a vydělat si tak pěknej peníz navíc? Pojďte pracovat pro úspěšnou společnost v průmyslovém odvětví jako: SKLADNÍK A SERVISÁK (27-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Převážná práce ve skladu (příjem, výdej)
  • Zajištění údržby, oprav a servisu u zákazníků (výjezdy)
  • Práce s hydraulickým nářadím
  • Manipulace s VZV

Co požadujeme?

  • Fyzická zdatnost
  • Ochotu jezdit na výjezdy, včetně občasného přespávání
  • Ochotu pracovat v nekomfortním prostředí (na výjezdech)
  • ŘP sk B - PODMÍNKOU
  • Ochotu pracovat v případě potřeby i o víkendu

Co nabízíme?

  • Různorodou práci
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení + prémie
  • Možnost jazykových kurzů
  • Příspěvek na stravování
  • Zdarma nápoje na pracovišti
  • a mnoho dalších benefitů!

  • Místo výkonu práce: Brno + výjezdy