QUALITY ENGINEER (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Prostějov

Máte již nějaké zkušenosti v oblasti kvality? Máte dobré rozhodovací schopnosti? Domluvíte se anglickým nebo německým jazykem? Ano? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Výrobní společnost právě hledá kolegu/kolegyni na pozici: QUALITY ENGINEER (mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky
  • Využívání nástrojů kvality
  • Řešení reklamací, pracovních a kontrolních postupů
  • Účast na auditech
  • Reporty a monitoring plnění

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • Zkušenosti v kvalitě výhodou
  • AJ/NJ komunikativní znalost slovem i písmem
  • Znalost nástrojů kvality (8D, PPAP, FMEA)
  • Znalost výkresové dokumentace
  • MS Office (zejména excel)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13 mzda
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenkový paušál
  • Pestré odměny
  • Prémie a benefity

  • Místo výkonu: Prostějovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.