PROGRAMÁTOR CNC PORTÁLU + NÁSTUPNÍ BONUS

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máš zkušenosti s CNC stroji a obráběním v systému Sinumerik 840 D? Nebojíš se svoje dosavadní zkušenosti aplikovat i na monster stroj? Chceš si vyzkoušet svařence v řádu tun a bereš to jako výzvu? Přesně tebe potřebujeme, zašli nám svůj životopis a dáme ti možnost řídit pracovní rozjezdy v 7000x4000x1500 mm.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce a obsluha opravdu velkého portálového obráběcího centra
  • Zajištění běžné údržby nářadí, nástrojů a stroje
  • Práce s odrobky - svařenci v řádu tun
  • Práce s delším obráběcím intervalem - 20 hod.

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ strojírenství nebo technika
  • Praxe na pozici obsluhy CNC stroje
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Schopnost samostatné práce a spolehlivost
  • Ochota zdokonalovat se a učit
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu - 12h směny - R/N - krátký dlouhý týden

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 35.000 Kč
  • 20.000 Kč nástupní bonus
  • Příplatky a osobní ohodnocení
  • Příplatky za nepřetržitý provoz - 7-8000/měsíc
  • Stabilizační příplatek 5 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sickdays
  • Příplatek na penzijko - 1300 Kč/ měsíc
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Benefitní karta - 4800 Kč/rok
  • Firemní školka
  • Místo výkonu: Okr. Plzeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.