SPECIALISTA DOKONALÉHO VYVÁŽENÍ - NÁSTUP OD 35 000 KČ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte za sebou technické vzdělání a praxi ve výrobní společnosti? Jste kutil nebo zámečník či šikovný absolvent, který umí s nářadím a navíc je mu vlastní smysl pro rovnováhu? Nedělá Vám problém práce na 2 směny? Pak mi zašlete Váš životopis a já Vás postrčím na cestu k práci technika vyvažování rotorů.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budete brousit, vrtat, pilovat, řezat závity a další zámečnické aktivity
  • Budete primárně obsluhovat a nastavovat vyvažovací zařízení
  • Naučíte se vyvažovat rotory při nízkých otáčkách pomocí ubírání materiálu právě broušením
  • Taky to nabere grády a při vysokých otáčkách půjde o vyvažování přidáváním materiálu
  • Vše podléhá důkladné kontrole a vychystání do skladu a následné expedici
  • Povedete příslušnou dokumentaci a evidenci

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - technického nebo elektro oboru
  • Praxe z výroby - třeba jako zámečník - vítána
  • Orientace a znalost technické dokumentace
  • Znalost a používání klasického i pneumatického nářadí
  • Práce na PC - balíček MS Office
  • Manuální zručnost, analytické a technické schopnosti, bystrý úsudek, pečlivá práce
  • Ochota práce na 2 směny R/O

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 35 000 Kč
  • Pracovní dobu zkrácenou na 7,5 hodiny
  • 5 týdnů dovolené a další 3 dny volna navíc
  • Benefity v hodnotě min. 30.000 Kč ročně
  • Multisport kartu pro vás i pro váš doprovod
  • Dotovanou stravu v závodní jídelně
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nadstandardní příplatky
  • Odměny při životních a pracovních výročích
  • Osobní ohodnocení a výkonnostní odměny
  • Možnost stát se naším akcionářem
  • Důkladný zaškolovací systém
  • Osvojení nových technologických postupů
  • Místo výkonu: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.