PLC PROGRAMÁTOR (mzda dle seniority)

Neaktivní nabídka

45000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání technického směru? Máte praxi s PLC a chcete pracovat na projektech od začátku do konce? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete pracovat na projektech na jednom místě nebo Vám nevadí jezdit za zákazníky? Pak nám zašlete svůj životopis! Perspektivní společnosti zabývající se automatizací nebo výrobou hledají nového kolegu/kolegyni na pozici: PROGRAMÁTOR PLC

Pracovní náplň

  • Práce na vývoji aplikačního SW pro automatizační systémy včetně dokumentace
  • Instalování, testování, oživení a uvedení systémů do provozu (ve výrobní hale a poté u zákazníka) nebo ve vlastní výrobě
  • Práce na mezinárodních projektech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost SW a HW PLC a zkušenost s integrací SW
  • Dobrou znalost mechaniky, pneumatiky, elektroniky
  • Angličtinu nebo němčinu na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici (podmínkou)
  • U některých klientů ochotu cestovat i mimo ČR
  • Řidičský průkaz B.

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu včetně jazykových a odborných kurzů
  • Příspěvek na stravování
  • Práci v mladém přátelském kolektivu
  • Kartu Multisport

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Lokalita: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!