PRACOVNÍK/CE FINÁLNÍ KONTROLY (OD 26.000 KČ)

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš zkušenosti s prací ve výrobě? Znáš základní strojírenská měřidla, máš zrak jako ostříž a neunikne Ti žádná nesrovnalost? Nevadí Ti práce na tři směny? Pošli mi svůj životopis! Hledáme parťáky na pozici PRACOVNÍK/CE FINÁLNÍ KONTROLY (OD 26.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Budeš vizuálně kontrolovat odlitky
  • Dostaneš na starost speciální nástroje, o které budeš pečovat a kterými budeš odlitky kontrolovat
  • Když bude odlitek v pořádku, zabalíš ho a předáš dál
  • Když to bude zmetek, zajistíš s kolegy nápravu

Co požadujeme?

  • SOU obor nehraje roli
  • Praxi ve výrobě
  • Velmi dobrý zrak
  • Schopnost soustředit se
  • Ochotu pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • Stabilní pracovní místo
  • Osobní ohodnocení 1500/měsíc
  • Zaučení profesionály v oboru
  • Pracoviště blízko centra (zastávka Komárov)
  • Čtvrtletní výrobní bonusy
  • Kariérní postup pro šikovné pracovníky
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdarma ochucené nápoje;
  • Firemní akce a dárkové balíčky
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.