ÚČETNÍ S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte praxi jako účetní a chcete využít Vaše jazykové znalosti? Hledáte stabilitu velké mezinárodní společnosti, kde budete mít možnost se dále rozvíjet? Pak hledáme právě Vás!! Mezinárodní společnost hledá kandidáta/-ku na pozici: ÚČETNÍ S AJ

Pracovní náplň

  • odpovědnost za zpracování a správnost účetních operací
  • odpovědnost za vedení pokladny
  • fakturace
  • zpracování služebních cest
  • účtování DPH a tvorba hlášení pro finanční úřad
  • inventarizace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na pozici účetní 2 roky
  • znalost zákona o účetnictví
  • orientace v oblasti daně z přidané hodnoty a daně z příjmů
  • AJ na pokročilé úrovni, další jazyk výhodou
  • znalost MS Office
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního vzdělávání a růstu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • příjemné pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj (okraj Prahy v okolí D1)