SERVISNÍ TECHNIK SW (110-130.000Kč+AUTO)

Neaktivní nabídka

110000 - 130000 Kč

mzdové ohodnocení

Německo

Máte zkušenosti v oblasti IT či ukončené IT vzdělání? Chcete pracovat pro moderní německou společnost a pracovat s high-tech stroji? Nevadí Vám trávit na cestách po Německu cca 80% pracovního týdne, ale víkendy chcete mít volné? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK SW (110-130.000Kč+AUTO)

Pracovní náplň

  • Zprovoznění vlastního softwaru společnosti jakož i obsluha a nastavení běžných databází (Microsoft, SQL, Oracle)
  • Technický support, školení
  • Řízení projektů

Co požadujeme?

  • Zkušenosti v IT NEBO absolvent v oboru IT
  • Praxi na obdobné pozici
  • Němčinu slovem i písmem, angličtinu na úrovni napsání mailu
  • Ochota cestovat (80 % na cestách po Německu, pondělí až pátek) - není nutné se stěhovat
  • Microsoft Server 2016 a 2019, virtuální stroj, zkušenosti se sítí, zkušenosti s databází, Oracle, programovací jazyky
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní německé společnosti
  • 30 dní placeného volna
  • Práci na německou pracovní smlouvu
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Mobil
  • Noťas

    Místo výkonu práce: Německo