SERVISNÍ TECHNIK HW/SMD (110-130.000Kč+AUTO)

Neaktivní nabídka

110000 - 130000 Kč

mzdové ohodnocení

Německo

Máte technické vzdělání a chcete pracovat pro moderní německou společnost? Chcete pracovat s high-tech stroji? Nevadí Vám trávit na cestách po Německu cca 70% pracovního týdne, ale víkendy chcete mít volné? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK HW/SMD (110-130.000Kč+AUTO)

Pracovní náplň

  • uvádění do provozu - SMD stroje
  • instalace strojů u zákazníka a následné školení
  • technický support
  • plánované servisy

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání - technický obor výhodou
  • znalost práce na PC
  • zkušenosti z obdobné pozice výhodou
  • znalosti v oblasti HW
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B
  • ochotu trávit čas na cestách po Německu (není nutné se stěhovat)

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní německé společnosti
  • práce na německou pracovní smlouvu
  • automobil i pro soukromé účely
  • mobil
  • noťas

    Místo výkonu práce: Německo