HLAVNÍ ÚČETNÍ (63-75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

63000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Máte ekonomické vzdělání a znalost českých účetních standardů? Vedli jste už někdy menší kolektiv? Ovládáte angličtinu aspoň na mírně pokročilé úrovni? Pokud ano, dejte nám o sobě co nejdříve vědět a pošlete svůj životopis! Menší zavedená společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ (63-75.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za kompletní účetnictví
  • Zpracování agendy DPH, podkladů pro DPPO
  • Vedení a rozvoj týmu 2 podřízených pracovníků
  • Odborná podpora v oblasti účetnictví
  • Příprava měsíčních a ročních uzávěrek
  • Komunikace s daňovým poradcem a auditorem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi minimálně 3 roky jako hl. účetní
  • Znalost českého účetnictví a daňové legislativy
  • MS OFFICE, zejména Excel
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • Bonusy/prémie
  • HOME office
  • Penzijko, stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemní akce

  • Termín nástupu: IHNED / dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Slaný