REFERENT LOGISTIKY (27-32.000 KČ)

Neaktivní nabídka

27000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Zajímáte se o logistiku a máte již nějaké zkušenosti? Chce mít rozmanitou práci a kariérně se posouvat? Máte komunikační schopnosti a anglický jazyk Vám nedělá problém? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Těším se na spolupráci! Hledáme novou tvář na pozici: REFERENT LOGISTIKY (27-32.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Správa a zpracování odvolávek
  • Komunikace se zákazníky a napříč společností
  • Příprava dokumentů pro expedici
  • Správa poptávek dopravy
  • Správa systému EDI

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání (technické výhodou)
  • Zkušenost na obdobné pozici min. 1 rok
  • Anglický jazyk na úrovni A2/B1
  • Znalost skladování, zásobování, obchodu
  • Znalost práce na PC (MS Office), K2 - výhodou

Co nabízíme?

  • Pružná pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Přátelský kolektiv
  • Příspěvek na penzijko
  • Multisport karta
  • nástup možný ihned

  • Místo výkonu práce: Brno