SPECIALISTA V OBLASTI ENERGETIKY

Neaktivní nabídka

28000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti v revizích elektro nebo energetice? Hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele? Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám! Mezinárodní strojírenská firma hledá do svého kolektivu: SPECIALISTA V OBLASTI ENERGETIKY – PARDUBICKÝ KRAJ (PLAT OD 28.000,--)

Pracovní náplň

    • Plánování a údržba energetických zařízení v provozu
    • Komunikace s dodavateli energií
    • Tvorba technické dokumentace
    • Kontrola a sledování nákladů

Co požadujeme?

    • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
    • Praxi na obdobné pozici
    • Znalost vyhlášky 85/1978 Sb., elektro vyhláška
    • Pečlivost a analytické schopnosti

Co nabízíme?

    • Velice zajímavé platové ohodnocení
    • Moderní prostředí firmy
    • Benefity – flexibilní pracovní doba, stravenky, příspěvek na životní pojištění, kulturní vyžití
    • Flexibilní pracovní dobu