SVÁŘEČ - NA RANNÍ (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Umíš svařovat TIGem a MIGem a máš technické vzdělání? Chceš pracovat jen na jednu směnu a v čistém prostředí? Super! Pošli životopis a budeš: SVÁŘEČ - NA RANNÍ (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

    jemná zámečničina
    zavážení forem k zařízení a jejich nasazování do výroby
    příprava a instalace nářadí do výroby
    provádění oprav nářadí
    preventivní a operativní servis forem
    drobné úpravy forem

Co požadujeme?

    vyučení - strojní obor (zámečník, nástrojař...)
    praxi v oboru min. 1 rok
    ovládání nástrojů a ručního nářadí
    platný svářečský průkaz MIG / TIK CO2 (nutné)
    uživatelská znalost MS Office
    čtení technické dokumentace výhodou

Co nabízíme?

    5 týdnů dovolené
    13. plat
    příspěvky na penzijní a životní pojištění

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.