PLC PROGRAMÁTOR (45-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Máte zkušenosti s programováním PLC zařízení? Láká Vás také jejich testování a hledání chyb? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě dnes! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: PLC PROGRAMÁTOR (45-60.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Implementace nových přípravků a nástrojů pro výrobní stroje a zařízení
  • Programování PLC a měřících zařízení
  • Vývoj a implementace zařízení a přípravků předcházejících reklamacím ze strany zákazníka
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními na zlepšování procesů výroby

Co požadujeme?

  • Znalost programování PLC
  • Elektrotechnické vzdělání
  • Vyhlášku 50 § 6
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Schopnost samostatné práce

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Firemní akce
  • Příspěvky na penzijní připojištění

  • Lokalitu: Most