ELEKTROMONTÉR/SERVISNÍ TECHNIK (30-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte elektro vzdělání a vyhlášku 50/78 §5 a vyšší? Hledáte uplatnění v oboru a chcete práci do které se budete těšit? Chcete pracovat na místě nebo preferujete ježdění za zákazníky? Pro naše klienty hledáme parťáky na pozici: ELEKTROMONTÉR/SERVISNÍ TECHNIK (30-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Opravy, údržba a servis elektro zařízení
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • Dokončené vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Orientaci v technické a elektro dokumentaci
  • Vyhlášku 50/78 §5

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilních mezinárodních i českých společností
  • Práci v moderním prostředí a s nejnovějšími technologiemi
  • 25 dní dovolené + Sick days
  • Příspěvky na volný čas a kulturu
  • Systém vzdělávání a školení
  • Relokační bonus nebo ubytování u některých společností
  • Příspěvek na stravování
  • Výhodné tarifové balíčky u českých operátorů
  • Možnost kariérního postupu

  • Nástup IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha nebo Střední Čechy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!