HR RECRUITER NA ZKRÁCENÝ I PLNÝ ÚVAZEK

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi komunikativní a proaktivní osobnost, která má ráda práci s lidmi? Chceš si vydělat pěkné peníze a být stále motivován k lepším výsledkům? Máš rád veselé a komunikativní pracovní prostředí? Do našeho týmu hledáme parťáka! Někoho, kdo si chce vlastním výkonem vydělat lepší peníze! Někoho, kdo se nebojí mluvit a telefonovat! V našem týmu máme profesionály na plný úvazek, na zkrácený úvazek i rodiče na rodičovský dovolených – práce z domu není po zaučení problém! Jsme jedna z nejúspěšnějších personálních agentur, na trhu jsme 20 let. Svou práci umíme, a protože máme hodně zakázek, potřebujeme posílit naše řady o dalšího dravce. Zkušenosti s náborem nejsou potřeba, protože vás zaškolíme, ale jakákoli zkušenost z oblasti prodeje a plnění obchodních cílů je velkou výhodou. Naše práce totiž není o vystavení inzerátu a vybírání nejlepších kandidátů. Naše práce je obchodní – firmám prodáváme vhodné kandidáty, zároveň kandidátům musíme danou firmu "prodat", aby do ní chtěli nastoupit. Přidáš se k nám?

Pracovní náplň

  • Zadávání inzerátů do IS a na různé pracovní portály
  • Dennodenní telefonická a emailová komunikace
  • Aktivní vyhledávání profilů kandidátů, které vyhovují požadavkům klientů
  • Komunikace s našimi stávajícími i novými partnery a udržování vztahů, občasné návštěvy
  • Vedení pohovorů s vybranými kandidáty (většinou jde jen o telefonický rozhovor, zjistit, zda je vhodný kandidát a co nejvíce ho namotivovat na danou pozici)
  • Jednoduchá administrativa – papírování odpadá, vše jen elektronicky
  • Když budeš dobrý, budeš mít přidělené vlastní klienty, které si budeš hýčkat
  • Podporujeme i akvizici nových firem, za které Tě odměníme zvlášť

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Základní znalost AJ minimum
  • Hledáme šikovné lidi, kteří mají zkušenosti s obchodem, plněním plánů a norem, nebo s komunikací se zákazníky
  • Vhodná praxe je kromě náboru: prodej v call centru, prodej zájezdů, realitní činnost, finanční poradenství, prodej kosmetiky, energií apod. (ale vše se dá naučit)
  • Hledáme veselého člena do ukecaného týmu
  • Potřebujeme člověka dravého a komunikativního
  • Musí zvládnout pracovat sám, ale i v týmu!

Co nabízíme?

  • Fixní mzda + prémie
  • Finanční prémie + motivační soutěže
  • Benefity - dovolená navíc, stravenkový paušál, tarif na telefon, pružná pracovní doba
  • Sick days
  • Firemní benefity (můžeš dostat týden dovolené v Krkonoších a další)
  • Pracovní mobil i notebook
  • Možnost práce z domova – po zaučení
  • Příležitost i pro rodiče s dětmi
  • Zaškolení od lidí s letitou praxí + další kolegové ihned na místě nebo na telefonu
  • Možnost i částečného úvazku (3/4 úvazek a výše)
  • Místo práce: Brno - centrum, Orlí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.