STAVEBNÍ PROJEKTANT (40-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste absolvent VŠ ve stavebním oboru a chcete pracovat jako Projektant/ka? Již máte zkušenosti a hledáte zajímavou příležitost v Praze? Pro naše klienty aktuálně hledáme parťáky v oboru vodohospodářských, mostních, silničních, liniových nebo pozemních staveb. Pošlete mi své CV ještě dnes a staňte se součástí přátelského týmu na pozici STAVEBNÍ PROJEKTANT (40-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování projektové dokumentace
  • Projektování v AutoCAD, Revit,
  • Spolupráce s kolegy v projekčních týmech
  • Konzultace s klientem v průběhu projektu

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání ve stavebním oboru
  • Znalost AutoCAD
  • Praxe na pozici výhodou
  • Autorizace v oboru výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilních mezinárodních i českých společností
  • Práci v moderním prostředí a s nejnovějšími technologiemi
  • 25 dní dovolené + Sick days
  • Příspěvky na volný čas a kulturu
  • Systém vzdělávání a školení
  • Příspěvek na stravování
  • Výhodné tarifové balíčky u českých operátorů
  • Možnost kariérního postupu

  • Nástup IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!