SPECIALISTA-VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ S AJ/NJ (65-75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 75000 Kč

Jste zkušeným odborníkem v oblasti vstřikování plastů v automotive? Nechybí Vám komunikační dovednosti, vyjednávací schopnosti, spolehlivost, schopnost týmové práce a jste orientovaný na neustálé zlepšování procesů? Reagujte posláním životopisu a ucházejte se o pozici: SPECIALISTA-VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ S AJ/NJ (65-75.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Implementace nové technologie a zařízení na výrobu plastových dílů
  • Zavádění nových výrobních produktů, stanovení, sledování a optimalizace vstřikovacích parametrů
    optimalizace výrobního procesu a spotřeby materiálu
  • Zodpovědnost za technologický proces a úpravu parametrů
  • Zodpovědnost za tvorbu, údržbu a změny příslušné dokumentace
  • Spolupráce s technickým a výrobním oddělením při plánování preventivní údržby

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického oboru
  • Prokazatelnou praxi - zkušenosti se vstřikováním plastů, základní zkušenosti se svařováním, vysekáváním a kašírováním plastů
  • Výborné technické myšlení, základy FMEA a IATF 16949
  • Pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • a mnoho dalších benefitů!

  • Místo výkonu práce: Plzeň-jih