SAP FAKTURANT s AJ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Dorozumíte se v anglickém i německém jazyce? Máte uživatelskou znalost systému SAP? Bavilo by Vás zpracovávat účetní doklady a faktury? Pak hledáme právě Vás! Do úspěšné mezinárodní společnosti hledáme posilu na pozici: SAP FAKTURANT s AJ

Pracovní náplň

  • kontrola a zpracování účetních dokladů
  • zpracování přijatých objednávek
  • fakturace objednávek
  • častá komunikace se zahraničními dodavateli
  • komunikace se zákazníky
  • práce v systému SAP
  • reporting

Co požadujeme?

  • pokročilou znalost ANGLICKÉHO JAZYKA
  • uživatelskou znalost systému SAP a MS Excel
  • zkušenosti v rámci CUSTOMER CARE
  • znalost německého jazyka výhodou
  • komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • homeoffice 2 dny v týdnu
  • stravenky
  • multisport kartu
  • firemní akce
  • mobilní telefon a firemní tarif (i k soukromým účelům)

  • Nástup: IHNED/dle domluvy
  • Lokalita: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.