MANAŽER TÝMU DODAVATELSKÉ KVALITY (okolo 75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Hledáte nové zaměstnání? Máte praxi v oblasti dodavatelské kvality ve výrobním prostředí i s vedením týmu? Dokážete komunikovat v anglickém jazyce? Přihlaste se do výběrového řízení pro mezinárodní automotive společnost! MANAŽER TÝMU DODAVATELSKÉ KVALITY (okolo 75.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení 6členného týmu
  • rozvoj dodavatelů
  • provádění auditů u dodavatelů
  • hodnocení a ověřování nápravných a preventivních opatření
  • neustálé zlepšování procedur a standardů zahrnující požadavky kvality
  • zodpovědnost za udržování funkčnosti systému v rámci kvality, zajištění procesu, sledování cílů
  • neustálé zlepšování kvality ve svěřené oblasti při dodržení systémů dle norem IATF16949, ISO 14001 a ISO 45001

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Praxe v kvalitě a s vedením týmu podmínkou
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (německý výhodou)
  • Znalost nástrojů kvality
  • Orientaci v normách ISO TS/IATF 16949 a ISO 9001 výhodou

Co nabízíme?

  • Pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • 13. mzdu
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu vzdělávání a jazykové kurzy
  • Poukázky na sport nebo kulturu, relaxaci

  • Místo výkonu práce: Plzeň - jih