VEDOUCÍ FACILITY (70-85.000Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Máte zkušenosti s technickou správou budovy? Umíte vést tým a řešit krizové situace? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici: VEDOUCÍ FACILITY (70-85.000Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení provozu správy portfolia budov v centru Brna
  • Koordinace týmu správců, technických manažerů a obchodních manažerů
  • Zajištění dodavatelů pro správu budovy (opravy, údržby, úklid aj.) či dílčí rekonstrukce
  • Příprava a kontrola dodržování rámcových a servisních smluv dodavatelů
  • Příprava podkladů pro účetní oddělení – vyúčtování služeb a energií, příprava výpočtových listů
  • Řešení pojistných událostí včetně hlášení a komunikace s pojišťovnou
  • Energetická optimalizace budov

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi z oboru
  • Anglický/Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Orientaci v problematice legislativních požadavků na technickou správu budovy
  • ŘP. sk. B
  • Ochotu držet pohotovost pro případ neočekávaných situací, a to i mimo pracovní dobu

Co nabízíme?

  • Práce v centru Brna v málem kolektivu rodinného typu
  • Možnost parkování vlastního vozidla v sídle společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení plus odměny
  • Mobilní telefon
  • Stravenkový paušál
  • Prostor pro vlastní iniciativu

  • Lokalitu: Teplice