FINANČNÍ CONTROLLER (AŽ 60.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s controllingem, ideálně z výrobní firmy? Komunikace v angličtině není problém? Pak hledáme právě vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici FINANČNÍ CONTROLER!

Pracovní náplň

  • reportování denní/týdenní/měsíční – výkazy prodeje a marže, objednávek
  • finanční analýza nových projektů
  • participace na projektech
  • kontrola ekonomického vývoje projektů
  • plánování a kontrola investic
  • účast na interních, US GAAP, statutárních, interních a SOX auditech
  • controlling v oblasti lidských zdrojů
  • controlling v oblasti materiálů a zásob

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti z controllingu min. 3 a více let, z výrobní společnosti výhodou
  • AJ na úrovni B2
  • pokročilá znalost MS EXCEL
  • zkušenosti s reportováním a přípravou dat
  • znalost účetnictví nutností
  • analytické myšlení

Co nabízíme?

  • mzda dle dosavadních zkušeností až 60.000 Kč + bonusy
  • benefitní program (příspěvky na kulturu, sport, penzijko a další)
  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • dotované stravování s velkým výběrem jídel v místní kantýně
  • 5 týdnů dovolené
  • možný kariérní postup
  • dostanete notebook a mobilní telefon
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • možný HO
  • zlepšíme i formou vzdělávání Vaši angličtinu + odborné kurzy
  • pozveme Vás i na firemní akce
  • zajistíme bezplatné parkování
  • výborná i MHD dostupnost, CTP autobus zdarma
  • místo výkonu práce – Brno Modřice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.