SPECIALISTA PODPORY PRODEJE-SERVISNÍ SLUŽBY (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Jste komunikativní, schopný vyjednávat a zvládate stresové situace? Jste orientovaný na zákazníka a máte zkušenost s prodejem technických produktů či služeb? Nechybí Vám profesionální vystupování a špetka soutěživosti? Administrativní práci berete jako samozřejmost a né nutné zlo? Přihlaste se do výběrového řízení! Pošlete mi Váš životopis k posouzení! Pro významného klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici: SPECIALISTA PODPORY PRODEJE-SERVISNÍ SLUŽBY (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Péče o stávající klienty a hledání nových klientů
  • Podpora týmu obchodníků servisu
  • Úzká komunikace s klienty
  • Práce s interními databázemi
  • Komunikace napříč firmou

Co požadujeme?

  • Zkušenosti na obdobné pozici - technický produkt/služba podmínkou
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • Schopnost navazovat kontakty

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu a navíc o půl hodinky kratší
  • Měsíční bonusový systém
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek do cafeterie
  • Příspěvek na multisport kartu
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Vzdělávací kurzy

  • Místo výkonu práce: Brno