ZKUŠENÝ MANAŽER S FRANCOUZŠTINOU (90-100.000 Kč+AUTO)

Neaktivní nabídka

90000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Poohlížíte se po novém zaměstnání? Máte praxe ve výrobním managementu nebo v podobné pozici? Máte znalost francouzštiny a angličtiny na komunikativní úrovni? Pak jste náš člověk! Reagujte na pozici posláním životopisu! Hledá se: ZKUŠENÝ MANAŽER S FRANCOUZŠTINOU (90-100.000 Kč+AUTO)

Pracovní náplň

  • Komplexní zodpovědnost za projekt od A do Z
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Úzká komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického oboru
  • Zkušenosti ve výrobním managementu
  • Znalost francouzského a anglického jazyka
  • Orientace ve výrobní dokumentaci

Co nabízíme?

  • Možnost služebního automobilu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: okres Chomutov