POSILA LAKOVACÍHO TÝMU NA 2 SMĚNY

Neaktivní nabídka

34000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máš už nějaké zkušenosti s lakování a chceš si rozšířit kvalifikaci v oboru lakování? Rád/a bys pracoval/a jen na 2 směny? Pošli mi svůj životopis! Rozšiřujeme tým a hledáme POSILU LAKOVACÍHO TÝMU NA 2 SMĚNY!

Pracovní náplň

  • Staneš se součástí super týmu lakýrníků
  • Budeš připravovat komponenty na lakování
  • A potom budeš samozřejmě i lakovat
  • Zkusíš si lakování malých i středně velkých dílů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Praxe s mokrým lakováním
  • Zručnost, pečlivost
  • Ochotu pracovat na 2 směny

Co nabízíme?

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Práci na 2 směny se zkrácenou pracovní dobou 7,5h
  • Šance zkusit si něco nového
  • Dotované stravování
  • Flexi Pass karta
  • 25 dní volna a 3 dny navíc
  • Firemní chata na Šumavě
  • Pololetní odměny
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.