TESTOVACÍ INŽENÝR NA HYDRAULIKU

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš zkušenosti s programováním PLC, HLC a znáš postupy testování? Hydraulické systémy Ti nejsou cizí? Rád bys motivující mzdu a práci ve společnosti, která má jméno? Pokud ano, pošli mi svůj životopis a já se ozvu zpět. Brněnská firma hledá profíka na testování hydraulických systémů!

Pracovní náplň

  • Testování a uvádění do provozu hydraulické systémy než se předají zákazníkovi
  • Práce dle požadavků zákazníků + komunikace se zákazníkem
  • Stanovení a ověřování pracovních postupů testovaní hydraulických systémů
  • Spolupráce na standardizaci a systémový přístup k jednotlivým aplikacím
  • Rozvoj testování

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technická
  • Vzdělání nebo praxe v oblasti řídících systémů a automatizace (mechanik elektronik)
  • Znalosti programování PLC, HLC, postupů testování, práce na PC, SAP (výhodou)
  • Znalost měřidel a metrologie
  • Vyhláška 50 § 6
  • AJ komunikativní
  • Schopnost sám analyzovat a vyřešit problém

Co nabízíme?

  • Motivující mzdu a nárok na roční bonus
  • 25 dní volna a k tomu navíc 3 sick days v roce
  • Zvýhodněné služby, bezúročné půjčky
  • Další profesní vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • Firemní a společenské akce a aktivity

  • Místo výkonu práce: pobočka Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.