FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ - PLZEŇ

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Chtěli byste zpracovávat účetnictví pro mezinárodní společnost? Zajímáte se o novinky z oblasti účetnictví a daňových zákonů? Máte znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni? Počítač, čísla a tabulky pro Vás nejsou překážkou? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ - PLZEŇ

Pracovní náplň

  • zpracování účetních případů a vedení daňové evidence
  • kontrola a účtování faktur
  • zpracování měsíčních účetních závěrek
  • komunikace v AJ napříč společností, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • MS Office - dobrá znalost (Excel)
  • dobrá znalost účetních a daňových předpisů
  • zkušenosti s účetnictvím, administrativou, bankovními výpisy, fakturací
  • pečlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • finanční bonusy a prémie
  • příspěvek na PP
  • firemní akce
  • práce v moderním pracovním prostředí
  • možnost vzdělávání (jazykové a odborné znalosti)
  • příspěvek na stravování

    Místo výkonu práce: Plzeň