SUPPLIER QUALITY ENGINEER

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte technické vzdělání a rádi byste se dále rozvíjeli v prosperujícím odvětví dodavatelské kvality? Případně jste již expert v oboru a hledáte novou výzvu? Domluvíte se anglicky a rádi komunikujete? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici: SUPPLIER QUALITY ENGINEER

Pracovní náplň

  • Sledování a plánování kvality dodávaných dílů
  • Navrhování nápravných opatření
  • Účast na auditech u dodavatelů
  • Denní komunikace se zahraničními dodavateli

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou (technické/elektro)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost nástrojů kvality (PPQP, FMEA, 5S, 5x WHY, 8D apod.)
  • Flexibilní přístup k občasným služebním cestám
  • Komunikativnost, pracovitost a samostatnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Finanční bonusy po nástupu
  • Možnost osobního i kariérního rozvoje
  • Pružnou pracovní dobu
  • Balíček Benefit plus
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu sportovních aktivit

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.