PROJEKTOVÝ MANAŽER V ODDĚLENÍ LOGISTIKY (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Pracuješ v logistice už nějaký ten pátek a už se nemáš kam posunout? Jsi ochotný cestovat? Máš v hlavě spoustu nových nápadů jak vylepšit stávající projekty a rozjet nové projekty? Tak se přidej k nám do týmu! Zašli životopis na Sojkova@acjobs.cz a staň se novým členem výrobní společnosti na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER V ODDĚLENÍ LOGISTIKY (50-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • sledování KPI
  • optimalizace chyb při přepravě
  • vyřizování reklamací
  • cestování v rámci Evropy
  • sledování nákladů a předpisů
  • optimalizuje data
  • obchodní jednání

Co požadujeme?

  • praxe na obdobné pozici min. 5 let
  • anglický jazyk - komunikativní
  • ochota cestovat
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • možnost práce na home office
  • obědy grátis
  • kvartální odměny
  • příspěvek na dopravu a penzijko
  • 25 dní dovolené

  • místo výkonu práce: Plzeň