APLIKAČNÍ INŽENÝR/KA

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte strojírenské vzdělání, jste technicky zdatní a rádi hledáte nová řešení? Komunikujete běžně v anglickém jazyce a zvládnete v něm zaškolit i zákazníka? Pak hledáme právě Vás! Inovativní společnost hledá zkušeného technika na pozici: APLIKAČNÍ INŽENÝR/KA

Pracovní náplň

  • Poskytování technické podpory zákazníkům
  • Zpracování návrhů řešení zakázek
  • Tvorba dokumentace k aplikacím + jejich prezentace např. pomocí článků
  • Vyvíjení návrhů pro propagaci nových produktů u zákazníků
  • Hledání inovativních řešení
  • Spolupráce s marketingem
  • Komunikace se zahraničím, denně i telefonicky
  • Evidence dat a pravidelné poskytování reportingu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v elektrotechnice nutností
  • Praxe s hledáním technických řešení
  • Zkušenosti s prací se zákazníky.
  • Testování a měření polovodičových součástek
  • Znalost energetických systémů a automobilového hnacího ústrojí
  • AJ – komunikativní úroveň
  • Všeobecný přehled o strojírenství
  • Schopnost organizace práce
  • Komunikativnost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost vybudovat si kariéru v mezinárodní výrobní společnosti – pozice je vhodná pro absolventy
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Sick days
  • Příspěvek na dojíždění, stravování, bydlení, sport a kulturu
  • Aktivní využívání anglického jazyka
  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Vsetínsko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.