SPECIALISTA APQP (70-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 80000 Kč

Jste zkušeným specialistou v oblasti postupů a technik použitých při vývoji výrobků v automobilovém průmyslu? Můžete nabídnout analytické, logické a technické myšlení? Pošlete mi Váš životopis! Mezinárodní společnosti v oblasti automotive hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA APQP (70-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Analýza výrobního procesu
  • Analýza výrobků od zákazníka
  • Analýza vadných kusů od zákazníka
  • Zodpovědnost za zpracování analýz do reportů
  • Testování dílů, křížové zástavby, měření
  • Komunikace s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického oboru
  • Prokazatelnou praxi v oblasti kvality
  • Znalost Ishikawa, 5WHY, 8D, apod.
  • Angličtina na mírně pokročilé úrovni
  • Výhodou znalost IATF 16949 a ISO 9001,specifické požadavky zákazníků, APQP,PPAP,FMEA,CP,SPC

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Pravidelní roční nárust mzdy
  • Firemní akce
  • Notebook, Telefon

  • Místo výkonu práce: Plzeň-jih